Wybierz krzesło wiszące na taras i ciesz się relaksem!

Decydując się na zaaranżowanie tarasu zazwyczaj kupujemy klasyczne meble ogrodowe: sofy narożne, fotele, krzesła, stoliki kawowe. Chcąc nieco urozmaicić tę przestrzeń i nadać jej wyjątkowego charakteru warto poszukać mniej oczywistych rozwiązań – jednym z nich jest krzesło wiszące. Czy mebel ten sprawdzi się w naszej przestrzeni wypoczynkowej?

Krzesło wiszące dla osób szukających komfortu

Krzesło wiszące jest jednym z najchętniej kupowanych mebli ostatnich lat – i nie powinno to dziwić. Jest ono nie tylko wygodne, ale także trwałe i designerskie. Projektanci dołożyli wszelkich starań, aby produkt ten spełniał oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Prosta bryła pozwoli dopasować mebel do istniejącej już aranżacji.

Konstrukcja krzesła wiszącego opiera się na stelażu z aluminium. Dzięki zastosowaniu tego metalu producentom udało się osiągnąć niską wagę mebla, co przekłada się na wygodne podnoszenie czy przenoszenie go z miejsca na miejsce. Aluminium malowane jest proszkowo, przez co zabezpieczono je przed działaniem wilgoci i pojawianiem się ognisk rdzy. Wierzch krzesła wiszącego tworzy plecionka technorattanowa – ten materiał jest doskonale znany w Polsce. Technorattan to tworzywo syntetyczne, o nieporowatej strukturze, które nie chłonie wilgoci czy brudu, nie jest podatne na wysokie czy niskie temperatury. Nawet po wielu latach użytkowania technorattan nie traci też swojego pierwotnego, żywego koloru!

Krzesło wiszące dopasowane do potrzeb

Czy krzesło wiszące sprawdzi się w naszych ogrodach czy na tarasach? Zdecydowanie tak – to mebel, który pokochają wszyscy domownicy. Krzesło wiszące pozwoli nam na bujanie w obłokach kiedy tylko przyjdzie nam na to ochota. Szeroki wybór kolorystyczny sprawi, że bez trudu dopasujemy dany model do naszych potrzeb.

meble https://aahasc.org https://pmcrockland.com