Szare kuchnie w ciekawych aranżacjach

Jak urządzić szare kuchnie? Czy warto decydować się na ten odcień? Jak najbardziej. Dzięki temu można nie tylko w sposób funkcjonalny urządzić kuchnię, ale również w ciekawy sposób ją zaprezentować. 

Szare kuchnie w wielu odsłonach

Zanim do kuchni zaczniemy wstawiać jakiekolwiek meble, sprawdźmy jaki kolor szary można wybrać. Tak, nie jest tu bowiem mowa o jednym, szarym kolorze. Jest tego zdecydowanie więcej. Do wyboru mamy chociażby:

  • moody grey – coś dla osób, które lubią chłodne odcienie z zielonkawą poświatą, prezentuje się idealnie w zestawieniu z naturalnymi elementami, jak np. kamień, marmur, czy też drewno,
  • geige – szarość w odcieniu beżowym, która świetnie pasuje do osób chcących zaprezentować kuchnię w ciepłych aranżacjach kolorystycznych, idealne dla osób chcących urządzić pomieszczenie w swojskich klimatach.

Z czym zestawić szary kolor?

Skoro już wiemy, że szare kuchnie nie są wcale tak nudnymi kolorami, czas dowiedzieć się z czym można je zestawić, aby stworzyć ciekawe wizualizację w swojej kuchni. Wymienić tu można chociażby kolor czarny, który zaraz obok szarego – wymieniany jest jako jeden z najbardziej uniwersalnych kolorów. Czarne mogą być chociażby kafelki na podłodze. Chociaż zamiast tego można zdecydować się kolor złoty, który idealnie pasuje do osób chcących stworzyć nieco “stare”, klimatyczne wnętrza. A może komuś spodoba się brudny i pastelowy róż? Idealnie pasują one do wnętrz, które mają zostać urządzone zgodnie z duchem retro. Jest też wiele innych, ciekawych zestawień pasujących do szarego.

 

https://funniestfemale.com https://marriagematterstokids.org https://eltying.com.pl