Nowe możliwości zarządzania pieniędzmi

Jak obsługiwać płatności transgraniczne? Pytanie, które zadaje sobie wiele firm. Jest to bardzo ważny temat, któremu warto poświęcić chwilę uwagi. Chociażby po to, aby móc ułatwić sobie nieco nawiązywanie międzynarodowych współpracy. Pomocna w tym może okazać się Web Development Company. Jej nazwa to 10Clouds. To im udało znaleźć bardzo cennego partnera biznesowego. O kim jest dokładnie mowa?

Międzynarodowy dostawca usług płatniczych

Airwallex to międzynarodowy dostawca usług płatniczych. Po raz pierwszy stało się o nim głośno w roku 2015, kiedy to postanowili wkroczyć na rynek. Dzisiaj ich skala działania jest znacznie większa. Ich osiem siedzib można spotkać w Hongkongu, Melbourne, Szanghaju, Shenzen, Singapurze, Pekinie, Londynie i San Francisco. Najlepsze lokalizacje do tego, aby móc nawiązać jeszcze lepsze współpracę biznesowe. Niejedna Web Development Companies chciałaby nawiązać współpracę z takim gigantem. Udało się to 10Clouds. Wspólnie będą dążyć do tego, aby odmienić świat współczesnych finansów i technologii.

Zalety Airwallex

Ktoś powie, że międzynarodowe płatności oraz Web design and development nie mają ze sobą nic wspólnego. Ale tak nie jest. Czy Airwallex trzeba się obawiać? Pomimo kilku negatywnych opinii, można im zaufać. W szczególności, jeżeli ktoś będzie skłonny do tego, aby poznać zalety tej firmy. Można do nich zaliczyć:

  • konkurencyjne stawki – wynoszące od 0,3% do 0,6%. Tylko tyle wynosi marża Airwallex. Jeżeli porówna się ją do konkurencyjnych banków, to można być naprawdę mile zaskoczonym, ile pieniędzy będzie można dzięki temu oszczędzić.
  • konta globalne – zainteresowane osoby muszą wiedzieć, że dzięki temu będzie można założyć konta w ponad 14 walutach. Pomoże to wykonywać szybkie i sprawne płatności w wielu krajach.
  • karty bez obramowania – szczególnie interesująca wiadomość dla firm, które będą miały okazję do stworzenia kart, jakie pomogą im w zakupach na własny użytek, np. własnego oprogramowania.
  • niskie opłaty – czy to możliwe, że za przelewy nic się nie będzie płacić? Tak, jeżeli będzie wykorzystywało się tą opcję. Airwallex za lokalne przelewy nie pobiera żadnych opłat. W przypadku przelewów krajowych, opłaty te są minimalne.

Pozostaje teraz tylko czekać, aż Web Development Services połączone razem z Airwallex zaczną wydawać swoje pierwsze “plony”. Całkiem możliwe, że dzięki temu Web Development i inne usługi zmieni się w sposób nie do poznania. 

 

https://siteopia.pl/niezbedny-sprzet-do-jazdy-konnej/ https://www.gama-sklep.com.pl/a/143-meble-kuchenne-narozne https://qlime-project.org/czy-oplaca-sie-inwestowac-w-ethereum/