Komoda czy szafa – co wybrać?

Projektowanie domowych wnętrz to doskonała zabawa, do której nie potrzebujemy doświadczonych architektów czy dekoratorów. Olbrzymia ilość inspiracji, jakie znajdziemy w sieci pozwoli nam na stworzenie wnętrza dopasowanego do naszych potrzeb i do gustu. Dla osób meblujących mieszkanie często problemem jest wybór pomiędzy szafami a komodami. Co wybrać?

Szafa czy komoda – co jest lepsze?

Zarówno szafy, jak i komody, mają wiele zalet, których nie sposób przecenić. Oba rodzaje mebli skutecznie pozwalają na przechowywanie ubrań czy drobiazgów, pozwalając jednocześnie też na porządkowanie przestrzeni i zachowanie porządku. Wybór pomiędzy szafą a komodą nie jest oczywisty – kierujemy się tu przede wszystkim modą, ale również potrzebami czy nawet wielkością danych pomieszczeń. Który z mebli okaże się lepszy?

Szafa jest meblem uniwersalnym, który sprawdzi się praktycznie w każdym pomieszczeniu. Odpowiednio dobrana może stać zarówno w pokojach dziennych, sypialniach, jest dobrym meblem do pokojów dzieci czy do przedpokojów. Współcześnie projektanci szaf proponują nam wiele innowacyjnych rozwiązań, które pozwalają na jeszcze lepsze zarządzanie przestrzenią – mówią specjaliści ze sklepu notodo.pl. Szafy mogą być gotowe lub też mogą być tworzone zgodnie z projektami i potrzebami klienta – oznacza to, że wyposażenie wnętrza i ułożenie półek czy drążków tworzymy samodzielnie.

Komoda – elegancki i stylowy mebel

Nie ma wątpliwości, że komody to niezwykle wdzięczne meble, kiedy idzie o aranżowanie wnętrz mieszkania czy domu. Optycznie lekkie, zróżnicowane i dające sporo miejsca do przechowywania sprawdzają się w każdym pomieszczeniu, również w łazienkach! Komody mogą być bogato zdobione, a zamiast klasycznych uchwytów mieć frezy czy systemy push&click.

 

 

Komody do sypialni nowoczesne https://ocwebmarketingsolutions.com https://woco.pl