Jak może nam pomóc laser frakcyjny CO2?

Problemy ze skórą twarzy to dzisiaj nie tylko szpecące zmarszczki, ale przede wszystkim blizny pochorobowe, przebarwienia, uszkodzenia naskórka. Zmiany skórne, które pozostawiają ślady na skórze to prawdziwy kłopot, szczególnie dla osób pragnących cieszyć się zdrową i piękną skórą. Rozwiązanie problemów takich jak te jest laser frakcyjny CO2. Jak działa?

Jak działa laser frakcyjny CO2?

Lasery są powszechnie wykorzystywane w medycynie – ich działanie jest niezwykle szerokie, przez co mogą być one wykorzystywane w różnorodnych dziedzinach, jak np. medycyna estetyczna. Działanie lasera nie jest skomplikowane – poprzez operowanie wiązką światła o odpowiedniej długości możliwe jest podgrzanie wody w strukturach komórek oraz odprowadzenie do jej wyparowania, co w kolejności prowadzi do uszkodzenia komórki. Poprzez kontrolowane uszkodzenia laser wywołuje natychmiastową reakcję organizmu, który rozpoczyna procesy regeneracyjne. Laser frakcyjny CO2 pozwala na usunięcie z organizmu uszkodzonych tkanek i zastąpienie ich nową, zdrową warstwą komórek. Niezwykle ważne jest dobranie odpowiednich parametrów działania lasera oraz określenie odległości miejsc jego przyłożenia – w ten sposób możliwe jest uzyskanie jak najlepszych efektów.

Zabiegi na twarz i laser frakcyjny CO2

W jakich przypadkach stosowany jest laser frakcyjny CO2? Najczęściej wykorzystywany jest on kiedy istnieje potrzeba pozbycia się przebarwień z twarzy, blizn potrądzikowych czy pochorobowych. Odznacza się również niezwykle wysoką skutecznością kiedy chodzi o spłycanie zmarszczek. Przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu są wszelkie zmiany ropne lub dermatologiczne. Niezwykle ważne jest również to, aby po zbiegu stosować się rygorystycznie do zaleceń lekarza lub specjalisty – dzięki temu skóra goić się będzie prawidłowo.

 

 

https://beesafe.pl/porady/winiety-slowacja/ https://beesafe.pl/porady/rejestracja-samochodu-poza-miejscem-zameldowania/ https://beesafe.pl/porady/auto-miejskie-do-15-tys-zlotych/