Depilacja laserowa – co daje?  

Depilacja laserowa daje niepowtarzalny efekt otrzymania zupełnie gładkiej skóry wolnej od odrastających włosów – to do końca życia! W wyniku tego coraz większa liczba osób ceniąca sobie komfort decyduje się na depilację laserową. To poziom wygody, który naprawdę daje o sobie znać. Godziny spędzone w łazience nad perfekcyjnym wydepilowaniem nóg mogą stać się tylko wspomnieniem…

 

Depilacja laserowa, a karnacja skóry

Decydując się na zabieg depilacji laserowej wiele osób zastanawia się czy akurat jego przypadek będzie tym łatwiejszym czy raczej trudniejszym. Bowiem w społeczeństwie utarła się opinia, że pewne osoby szybciej ulegają efektywnej depilacji laserowej, a pewne osoby muszą dłużej się namęczyć. Ogólnie mówi się, że od czterech do ośmiu-dziewięciu zabiegów powinno wystarczyć aby na zawsze pozbyć się włosów. Jednak taka rozpiętość zależy przede wszystkim od karnacji oraz ilości melaniny znajdującej się we włosach.

 

Osoby posiadające więcej melaniny, a więc posiadające ciemniejsza karnację łatwiej ulegają depilacji laserowej. Dzieje się to poprzez fakt kontrastu oraz obecności w skórze dużej ilości melaniny, która mocno się nagrzewa. Takie warunki nie są pożądane dla prawidłowego funkcjonowania cebulek włosowych, które szybko ulegają destrukcji. W przypadku jaśniejszej karnacji i mniejszej ilości melaniny depilacja laserowa bywa trudniejsza – jasne cebulki włosów nie ulegają tak intensywnej destrukcji przez co często serie depilacji laserowych należy powtarzać częściej niż w przypadku osób o ciemnej karnacji.

 

Polecane: Depilacja laserowa Kraków – Depilacja.pl

 

Podsumowanie 

Zabieg depilacji laserowej to nie tylko modny zabieg, który jest kolejnym punktem w ofercie salonów urody. To zabieg zapewniający niezwykle duży poziom wygody, na który zasługuje każda osoba. Wiele osób mówi, że to spory wydatek – jednak depilację laserową można potraktować jako inwestycję w przyszłość, która z pewnością się opłaci. Bowiem za tradycyjne mechaniczne metody depilacyjne trzeba regularnie przeznaczać pieniądze, o których wiele osób zapomina.

 

 

 

Oryginalne łazienki https://qlime-project.org/mala-sofa-ogrodowa-w-strefie-wypoczynkowej/ https://bhtm.org/duze-lampy-solarne-poprawa-bezpieczenstwa-w-ogrodzie/