Aranżacja małego tarasu z kompletem kawowym

Przydomowy taras to doskonałe miejsce na relaks – nie ma znaczenia wielkość przestrzeni! Aranżacja małego tarasu jest dzisiaj bajecznie prosta – wszystko za sprawą szerokiej dostępności mebli ogrodowych oraz funkcjonalnych dodatków. Jakie rozwiązania wykorzystać na niewielkim tarasie?

Praktyczna aranżacja małego tarasu

Niewielki taras dalej wielkie możliwości aranżacji – przekonują architekci i dekoratorzy. Aranżacja małego tarasu nie będzie wymagała wielkich nakładów finansowych – i to jest pierwsza zaleta. Szukając idealnych mebli, pamiętajmy o tym, że muszą być one nie tylko piękne, ale również trwałe i wykonane z materiałów o podwyższonej odporności na zmienne warunki atmosferyczne. Decydując się na komplet kawowy, skupmy się na dwóch elementach – krzesłach i stole. Krzesła ogrodowe są tworzone z trwałych materiałów – doskonałym przykładem są meble technorattanowe, w których stelaże wykonuje się z aluminium malowanego proszkowo. Wierzch mebla tworzy plecionka technorattanowa, wysoce odporna na ścieranie, uszkodzenia, płowienie. Nieporowata struktura jest łatwa w czyszczeniu: mebel wystarczy przetrzeć wilgotną ściereczką. Uzupełnieniem dla krzeseł tego typu może być niewielki stolik technorattanowy. Taka aranżacja małego tarasu pozwoli na delektowanie się ulubiona kawą w promieniach słońca.

Aranżacja małego tarasu poprzez dodatki

Przemyślane dekoracje i dodatki sprawią, że aranżacja małego tarasu będzie jeszcze przyjemniejsza. Dla wygody i większego komfortu warto wykorzystać poduszki i pledy – miękkie tkaniny dostępne są w pełnej palecie kolorów, co pozwoli wybrać elementy dopasowane do gustu. Innym rozwiązaniem są lampiony – dzięki nim na tarasie będzie można przesiadywać również wieczorami. Dobrym pomysłem okaże się też dywan tarasowy.

 

 

https://www.gama-sklep.com.pl/a/116-jaki-kolor-scian-do-bialych-mebli https://godrejmeridien-gurgaon.com/wytrzymale-meble-ogrodowe-jakie-wybrac/ https://www.gama-sklep.com.pl/a/222-komoda-z-szufladami-dab-sonoma