Alternatywne ubezpieczenie zdrowotne

Nasze zdrowie powinno być dla nas najwyższą wartością. Niestety, zaczynamy o nim myśleć dopiero wtedy, kiedy faktycznie zaczyna ono szwankować. Problemem dzisiaj jest nie tylko dostępność lekarzy specjalistów, ale również możliwość korzystania z nowoczesnych metod leczenia. Polska służba zdrowia pozostawia wiele do życzenia.

Problemy, z którymi musimy się mierzyć

Służba zdrowia w Polsce przeżywa zapaść – składa się na to niedostateczna ilość lekarzy, ale również zamykanie oddziałów szpitalnych, długie kolejki, przemęczenie specjalistów i popełniane przez nich błędy. Dla przykładu: na wizytę u okulisty czekamy około 6-7 miesięcy! W przypadku osób poważnie chorych ten czas jest nie do przyjęcia.

Alternatywą dla klasycznej służby zdrowia są prywatne wizyty lekarskie. Możemy odbywać je we własnym zakresie lub też wykupić specjalne ubezpieczenie, które pozwoli nam korzystać z pomocy określonej grupy specjalistów. W wyborze odpowiedniego pakietu ubezpieczeniowego pomoże nam portal mfind.pl, który na podstawie naszego wieku oraz miejsca zamieszkania wskaże nam konkretne propozycje w danych towarzystwach ubezpieczeniowych. Ceny pakietów rozpoczynają się już o 40 zł za miesiąc i obejmują pomoc internisty lub lekarza rodzinnego, 3 specjalistów, zabiegi pielęgniarskie i możliwość wykonywania określonej liczby badań ambulatoryjnych.

Czy ubezpieczenie prywatne na zdrowie się opłaca?

W przypadku mieszkańców dużych miast – bardzo. Duże metropolie pozwalają na korzystanie z całego wachlarza specjalistów w pakiecie ubezpieczenia prywatnego: stomatologów, okulistów, dermatologów, ginekologów. Umawianie się na wizytę może przebiegać telefonicznie lub też za pomocą specjalnego systemu. Ubezpieczenie zdrowotne prywatne może obejmować wszystkich członków naszej rodziny – pakiety takie dostępne są w promocyjnych cenach.

https://o-kultury.pl https://handbagmonster.com https://amtm.pl