Szare kuchnie w ciekawych aranżacjach

Jak urządzić szare kuchnie? Czy warto decydować się na ten odcień? Jak najbardziej. Dzięki temu można nie tylko w sposób funkcjonalny urządzić kuchnię, ale również w ciekawy sposób ją zaprezentować. 

Szare kuchnie w wielu odsłonach

Zanim do kuchni zaczniemy wstawiać jakiekolwiek meble, sprawdźmy jaki kolor szary można wybrać. Tak, nie jest tu bowiem mowa o jednym, szarym kolorze. Jest tego zdecydowanie więcej. Do wyboru mamy chociażby:

  • moody grey – coś dla osób, które lubią chłodne odcienie z zielonkawą poświatą, prezentuje się idealnie w zestawieniu z naturalnymi elementami, jak np. kamień, marmur, czy też drewno,
  • geige – szarość w odcieniu beżowym, która świetnie pasuje do osób chcących zaprezentować kuchnię w ciepłych aranżacjach kolorystycznych, idealne dla osób chcących urządzić pomieszczenie w swojskich klimatach.

Z czym zestawić szary kolor?

Skoro już wiemy, że szare kuchnie nie są wcale tak nudnymi kolorami, czas dowiedzieć się z czym można je zestawić, aby stworzyć ciekawe wizualizację w swojej kuchni. Wymienić tu można chociażby kolor czarny, który zaraz obok szarego – wymieniany jest jako jeden z najbardziej uniwersalnych kolorów. Czarne mogą być chociażby kafelki na podłodze. Chociaż zamiast tego można zdecydować się kolor złoty, który idealnie pasuje do osób chcących stworzyć nieco “stare”, klimatyczne wnętrza. A może komuś spodoba się brudny i pastelowy róż? Idealnie pasują one do wnętrz, które mają zostać urządzone zgodnie z duchem retro. Jest też wiele innych, ciekawych zestawień pasujących do szarego.

 

Read Previous

Jakie sztućce kupić do własnej jadalni?

Read Next

Perfumy jakiej marki powinniśmy niedługo zacząć kupować?

bombchat.org krzesła tarasowe godrejmeridien-gurgaon.com